Wczytuję dane...
Polityka zwrotów

Polityka zwrotów

Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży każdego zakupionego u nas produktu, w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny. Termin na odstąpienie biegnie od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie produktu. Dla zachowania terminu wystarczy, że nadasz powiadomienie przed jego upływem. 

Odstąpienie powinno zostać dokonane w drodze jednoznacznego oświadczenia woli (np. przy pomocy listu wysłanego pocztą lub e-maila).

Jeżeli odstąpisz od umowy sprzedaży produktu, niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania Twojego powiadomienia, zwrócimy Ci należną kwotę. Zwrot płatności nastąpi automatycznie na konto użyte przez Ciebie do dokonania zapłaty za zakupiony produkt, chyba że wspólnie ustalimy inny sposób zwrotu.

Możemy odmówić dokonania zwrotu należności do chwili otrzymania zwracanego produktu. 

Pamiętaj, produkt powinieneś odesłać nam niezwłocznie, jednak nie później niż dwa dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. 

Warunkiem zwrotu produktu jest jego nienaganny stan oraz brak oznak użytkowania!

Giełda-automatyki może odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od złożenia zamówienia przez kontrahenta.